Matrace Aspe 1+1

Výrobce: MABO

Kód: 100300

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oboustranná kvalitní matrace střední tuhosti s příčnou perforací. Příznivá cena díky AKCE 1+1. Výška 20-21 cm (potah). Pratelný potah (dělený na 2 části). Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
13 431

Popis

Cenově velmi zajímavá oboustranná matrace ASPE je díky příčné perforaci nejen prodyšná, ale také velmi pohodlná a při kontaktu s ní příjemná. Funkce použité studené pěny je maximalizovat odvod vlhkosti, která vzniká při kontaktu těla s matrací. V případě porovnání ceny s použitými kvalitními materiály je oblíbenou a často kupovanou matrací, která nabízí svému majiteli spaní na měkčí a tužší straně. Kvalitu spánku, co se tuhosti matrace týká, si můžeme libovolně upravovat dle našich tělesných potřeb, popř. nálady. Jádro matrace je chráněno separační pleteninou pro zvýšení životnosti matrace.

Tuhost matrace ASPE - STŘEDNÍ: stupeň 3 a 4 ze 6ti (tuhá).

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace je 20-21 cm (dle potahu).

Specifikace použitých pěn:
  • Visco-elastická pěna nebo-li líná pěna (gramáže 32 kg/m3) – horní strana – měkčí
  • HR studená pěna (gramáže 45 kg/m3) – spodní strana - tužší.
Potahy matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Pozn.: Lze dodat i v atypickém rozměru. Barvy pěn se mohou lišit od obrázku. Matrace ASPE se nedodává samostatně, pouze 1+1.

Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na rošty:

Záruka 5 let.

Hmotnost matrace: 16 kg.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář