Matrace Calia 1+1

Výrobce: MABO

Kód: 100299

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Skladem

Tužší, kvalitní matrace z profilované středové části za příznivou cenu v AKCI 1+1. Tuhost 4 a 5 (ze 6ti). Výška 19-21 cm dle potahu. Pratelný potah dělitelný na 2 části. Nosnost 130 kg. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
8 201

Popis

Cenově velmi příznivá matrace CALIA vyšší tuhosti je díky profilování středové části a použitým materiálům velmi často kupovanou a to především těmi z nás, kteří máme rádi vyšší tuhost matrace, která připomíná ležení na tvrdé zemi. Obě lehací plochy jsou nopově profilovány, čímž nejen masírují kůži, ale také ležícímu nebo spícímu zlepšují prokrvování celého těla. Hlavní význam profilování spočívá v udržování optimálního teploty mezi potahem a tělem. Díky svým kvalitám a ceně je matrace pořizována také pro děti nebo na chaty a chalupy, popř. do penzionů. Dobrou noc přejeme.

Tvrdost matrace - tužší (stupeň 4 a 5) ze 6ti.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace je 19 - 21 cm (dle potahu).

Specifikace použitých pěn:
  • viscoelastická pěna nebo-li líná pěna – horní strana
  • PUR pěna (gramáže 32 kg/m3).
Potahy matrace:
    • Potah Minimitch - kvalitní froté potah, dělitelný zipem na 2 poloviny, hygiena spaní: snímatelný a pratelný na 40°C. Výška matrace s potahem: 19 cm.
    • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C. Výška matrace s potahem: 20 cm.
    • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C. Výška matrace s potahem: 21 cm.
    • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C. Výška matrace s potahem: 21 cm.

Pozn.: Lze dodat i v atypickém rozměru. Barvy pěn se mohou lišit od obrázku. Matrace CALIA se nedodává samostatně, pouze 1+1.

Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na: pevné laťové a lamelové rošty, ale i na polohovatelné rošty.

Záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 13 kg.

Český kvalitní výrobek. 

Související produkty

Poptávkový formulář