Matrace Cama

Výrobce: MABO

Kód: 100297

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Skladem

Tužší BIO matrace dvou tuhostí. Vhodná pro alergiky (přísada SANITIZED). 7mi zónová. Odvětrává a odvádí teplo. Výška 20 cm. Nosnost 130 kg. Lze dodat atyp. Prodloužená záruka 7 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 998

Popis

Oboustranná přírodní matrace CAMA je vhodná díky použitým materiálům a příměsím v nich i pro ty z nás, kteří trpí různými alergiemi (roztoči, bakterie, plísně). Matrace dvou tuhostí je vyrobena ze dvou antibakteriálních pěn v kombinaci se speciální studenou BIO pěnou, která je navíc doplněna o extrakty z rostlinného oleje. Jedná se tak o velmi kvalitní oboustrannou matraci, která díky přísadám SANITIZED pozitivně ovlivňuje zdraví svého majitele (vyšší čistota lůžka) a zvyšuje tak kvalitu našeho spánku. Matrace má díky ventilačním otvorům skvělou prodyšnost a velmi dobře odvádí teplo, které vzniká při kontaktu lidského těla s povrchem matrace. Jádro matrace je navíc chráněno separačním úpletem, který lépe odvádí vlhkost.

Matrace díky použitým materiálům a doplňkových příměsí, potahu a otvorům dělá z matrace matraci s dlouholetou životností, terá navíc zvyšuje hygieničnost lůžka.

Tuhost matrace: tužší (4-5) ze stupnice 6.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 20 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • antibakteriální pěny:
    • 2 vrstva - gramáž 40 kg/m3 – zelenožlutá / tužší strana
    • 1 vrstva - gramáž 32 kg/m3 – červená / měkčí strana
  • střední část - studená tuhá BIO pěna – gramáž 55 kg/m3 – s extraktem z rostlinného oleje.
POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro rošty pevné a polohovatelné laťové a lamelové.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení – za příplatek.

Prodloužená záruka: 7 let.

Hmotnost matrace: 16 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář