Matrace Cela

Výrobce: MABO

Kód: 100287

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Pocitově měkčí oboustranná BIO matrace se 7mi zónami. Patentované odvětrání matrace. Výška 20/21 cm dle potahu. Nosnost 120 kg. Lze dodat atyp. Prodloužená záruka 5 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
4 890

Popis

Kontaktně měkčí 7mi zónová BIO matrace CELA je vyrobena z viskoelastických pěn dvou různých gramáží s vysokým podílem extraktu rostlinného oleje, proto i ona spadá do kategorie oboustranných přírodních matrací. Součástí pěny jsou masážní nopy, čímž je matrace schopna přizpůsobovat své vlastnosti našemu tělu a jeho teplotě a tím se stává právě pocitově měkčí. Matrace s vysokým jádrem je i navíc velmi elastická a přitom i dokonale vzdušná, takže spaní na ní je v kombinaci s vhodným roštěm do postele velmi příjemné a odpočinkové.

Tuhost matrace: měkčí (2) ze stupnice 5.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace: 20 - 21 cm / dle potahu.

Specifikace použitých pěn:
  • viscoelastická pěna (1 vrstva - gramáž 32 kg/m3 / 2 vrstva - gramáž 40 kg/m3 ).
POTAHY matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové, s bočním výklopem, motorové polohovací rošty.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení. Bez příplatku k ceně za atyp jsou všechny matrace do rozměru (100 x 200 cm).

Vysvětlení výrobce: barevné provedení použitých materiálů x tuhost matrace:
  • fialová - měkčí vrstva
  • světle modrá - střední tuhost
  • tmavě modrá - tužší vrstva.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 17 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář