Matrace Lensi

Výrobce: MABO

Kód: 100254

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Skladem

Dvoutuhostní zdravotní matrace z PUR pěny střední tuhosti (3 a 4 ze 6ti(tuhá)). Odvětrávané jádro. Výška 20 cm. Pratelný potah. Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Hmotnost: 11 kg. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
5 405

Popis

Svým provedením velmi příjemná oboustranná dvoutuhostní matrace LENSI je vyrobena z PUR pěn různých gramáží (28, 30 a 32 kg/m3). Díky jádru zabalenému do separačního úpletu je velmi dobře odvětrávaná. Matrace má pro větší komfort měkčí a tvrdší stranu, takže je možné ji v naší posteli otáčet dle našich tělesných potřeb a pocitů. Spaní na matraci je velmi příjemné a je určena pro ty z nás, kteří nemáme rádi ani příliš měkké nebo tvrdé matrace. 

Tuhost matrace LENSI:
  • měkčí strana: 3 stupeň ze 6ti
  • tvrdší strana: 4 stupeň ze 6ti.

Nosnost matrace: do 120 kg. Celková výška matrace je 20 cm včetně potahu.

POTAHY matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení výrobce – použití pro pevné podložky a tyto rošty: pevné laťové, lamelové, polohovací, motorové a s bočním výklopem.

Záruka výrobce: 5 let.

Hmotnost matrace: 11 kg.

Nevíte-li si s výběrem a kombinací s již zakoupeným roštem rady, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz