Matrace Lynma S

Výrobce: UNAR

Kód: 100959

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Novinka - profilovaná tuhá 7mi zónová oboustranná taštičková matrace. Potah s příměsí přírodního lnu. Výška 24 cm. Potah snímatelný a pratelný. Nosnost 140 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 450

Popis

 
NOVINKA - speciální tuhá taštičková matrace LYNMA S patří do kategorie zdravotních oboustranných matrací. Jádro je profilováno do 7mi anatomických zón tak, aby matrace nabídla svému majiteli co možná nejpohodlnější spaní a chvíle odpočinku. Jedná se o matraci, u které je kladen důraz na vysoké ergonomické vlastnosti. Přidanou hodnotu má u této nové matrace potah, do které byl přidán přírodní len, čímž je potah velmi prodyšný a má vysoké antibakteriální účinky. Matrace je tak vhodná o pro ty z nás, kteří trpíme alergiemi nebo kožními problémy. Materiálově je matrace tvořena profilovaným latexem, PUR pěnou T30 a vrstvou s taštičkovými pružinami dvou průměrů.
 
Struktura oboustranné matrace:
  • kvalitní PUR pěna T30
  • taštičkové pružiny síly 1,6 mm a 1,8 mm
  • profilovaná latexová vrstva.

Nosnost matrace: 140 kg. Výška matrace: 24 cm. Tuhá matrace.

Potah s lemem s příměsí přírodního lnu:
  • pratelný na 60°C
  • lem potahu je prošitý přírodním rounem
  • snadno snímatelný (zip po celém obvodu).

Doporučení – matrace je vhodná pro pevné podložky a rošty: pevné laťové a s bočním výklopem.

Pozn.: Matraci lze dodat i v atypickém provedení, díky kterému bude matrace pasovat do již zakoupeného jednolůžkové nebo manželské postele.

ZÁRUKA: 5 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi budeme nápomocni. Matrace si můžete vyzkoušet v naší kamenné prodejně v Brně na Stránského 2a.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz