Matrace Maty

Výrobce: MABO

Kód: 100290

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tužší oboustranná BIO matrace pro alergiky (přísada SANITIZED). 7mi zónová. Odvětrávání matrace, odvod tepla. Výška 21 cm dle potahu. Nosnost 130 kg. Lze dodat atyp. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
6 186

Popis

BIO matrace MATY pro alergiky s vyšší tuhostí je vyrobena z antibakteriálních pěn rozdílných tuhostí. Jedná se o oboustrannou matraci, která má díky přísadám SANITIZED pozitivní vliv na naše zdraví a to i když netrpíme alergiemi. Zabraňuje množení bakterií, roztočů a výskytu plísní, čímž nám vytváří čistší prostředí a zvyšuje kvalitu našeho spánku. Matrace je díky vertikálním a horizontálním otvorům velmi dobře odvětrávána. Použité kvalitní pěny s otvory nám dělají z matrace matraci se skvělou prodyšností a výborným odvodem tepla, které vzniká při kontaktu lidského těla s povrchem matrace. Jádro matrace je navíc chráněno separačním úpletem, který lépe odvádí vlhkost. Matrace vším výše uvedeným zajišťuje vysokou hygieničnost lůžka a také prodlužuje životnost samotné matrace.

Tuhost matrace: středně tvrdá (3) ze stupnice 5.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 21 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • antibakteriální pěny:
    • 1 vrstva - gramáž 32 kg/m3 – červená / měkčí strana
    • 2 vrstva - gramáž 40 kg/m3 – zelenožlutá / tužší strana.
POTAHY matrace:
  • Potah Mitch: Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60°C.
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné a polohovatelné laťové a lamelové.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení – za příplatek.

Prodloužená záruka: 5 let.

Hmotnost matrace: 17 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář