Matrace Silver 18

Výrobce: MABO

Kód: 100295

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oboustranná tvrdší matrace z pěn s baktericidním účinkem. Vhodná pro alergiky. Termoregulační účinek. Výška 18 cm. Nosnost 130 kg. Lze ATYPY. Prodloužená záruka 7 let. Hmotnost 22 kg. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
7 768

Popis

Matrace SILVER 18 je vyrobena z kvalitní HR pěny a speciální viskoelastické pěny, která tak dává této výjimečné matraci nejen vysokou prodyšnost, ale také termoregulační účinky, což je zaručeno a podpořeno vertikálními otvory. Matrace tak velmi dobře odvádí a vyrovnává teplo, které vzniká při kontaktu s povrchem matrace. Viscoelastická pěna, která je do jádra vložená, není přilepená, takže je možné ji v případě potřeby vyměnit. Díky použitým materiálům je jádro matrace tvrdší, ale přitom pohodlné a příjemné na kontakt s ním. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem, ale rovněž má speciální baktericidní účinek a to díky použité technologii MicroSilver-ions, která je aplikována přímo uvnitř samotných pěn. Díky tomuto je matrace vhodná i pro ty z nás, kteří trpí alergiemi a kožními problémy.

Tuhost matrace SILVER 18: tužší (4 a 5) ze stupnice 6ti.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 18 cm (alternativy vyšší výšky matrací: matrace SILVER 22 / matrace SILVER 25).

Specifikace použitých pěn:
  • viscoelastická pěna – není přilepena, lze ji vyměnit
  • HR studená pěna (gramáže 45 kg/m3).
POTAHY matrace
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C. 
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.
Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na:

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení.

Prodloužená záruka: 7 let.

Hmotnost matrace: 22 kg.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám, rádi poradíme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář