Matrace Silver 22

Výrobce: MABO

Kód: 100296

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Skladem

Tvrdší oboustranná matrace z pěn s baktericidním účinkem. Vhodná pro alergiky. Termoregulační účinek. Výška 22 cm. Nosnost 130 kg. Lze dodat atyp. Prodloužená záruka 7 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
10 127

Popis

Matrace SILVER 22 je vyrobena z kvalitní HR pěny a speciální viskoelastické pěny, která tak dává této výjimečné matraci nejen vysokou prodyšnost, ale také termoregulační účinky, což je zaručeno a podpořeno vertikálními otvory. Matrace tak velmi dobře odvádí a vyrovnává teplo, které vzniká při kontaktu s povrchem matrace. Viscoelastická pěna, která je do jádra vložená, není přilepená, takže je možné ji v případě potřeby vyměnit. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem se speciálním baktericidním účinkem a je díky použitým materiálům tvrdší, ale přitom pohodlné a příjemné na kontakt s ním. Technologie MicroSilver-ions je aplikována přímo uvnitř samotných pěn, matrace je tak vhodná i pro alergiky.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 22 cm (alternativy výšky: matrace SILVER 18 / matrace SILVER 25).

Specifikace použitých pěn:
  • viscoelastická pěna – není přilepena, lze ji vyměnit
  • HR studená pěna (gramáže 45 kg/m3).
POTAHY matrace SILVER 22
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C. 
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: laťové a lamelové a to i s polohováním.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém provedení.

Prodloužená záruka: 7 let.

Hmotnost matrace: 22 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz