Matrace Tore 1+1

Výrobce: MABO

Kód: 100262

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Skladem

Velmi vysoká a tužší matrace z profilovaných pěn různých gramáží. Tuhost 4 a 5 (ze 6ti). Výška 26/27 cm dle potahu. Pratelný potah dělitelný na 2 poloviny. Nosnost 140 kg. Záruka 5 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
13 329

Popis

Tužší typ vysoce komfortní matrace TORE je vyroben na jejích lehacích plochách profilovanými vrstvami studené HR pěny (38 kg/m³) a viskoelastické pěny BREEZE. Střed matrace je také tvarovaný a tvoří jej pěny s gramáží 32 kg/m³. Jádro matrace je opatřeno separačním úpletem, čímž je matrace velmi prodyšná a spolehlivě odvádí teplo, které vzniká při kontaktu lidského těla s povrchem matrace. Matrace je díky použitým materiálům a svému provedení určena pro ty z nás, kteří rádi spíme na vysokých a tvrdších typech matrací, které nám svou tvrdostí připomínají spaní na zemi. Dobrou noc přejeme.

TUHOST matrace TORE: stupeň 4 a 5 ze 6ti - tužší matrace.

Nosnost matrace do140 kg. Výška matrace je 26 cm (potah Mitch) / 27 cm (luxusní potahy - Silver, Bambus).

Potah matrace MITCH (základní):
  • Velmi kvalitní potah z pleteniny Jersey obsahující polyester a bavlnu. Potah je plošně prošitý PES rounem gramáže 200 gr/m2 a pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snažší praní a sušení.
  • hygiena spaní: snadno snímatelný a pratelný na 60°C.
Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na:

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém rozměru.

Hmotnost matrace: 21 kg.

Záruka 5 let.

Český kvalitní výrobek.

Příplatkové POTAHY matrace TORE:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Související produkty

Poptávkový formulář