Matrace Venta

Výrobce: MABO

Kód: 100291

Kategorie: AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Dvoutuhostní oboustranná středně tuhá taštičková matrace se 7mi zónami. Děrování pro odvětrávání a odvod tepla. Výška 21 cm. Nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Speciální potahy zdarma. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Tuhost matrace
7 238

Popis

Speciální taštičková matrace VENTA je 7mi zónovou matrací, která ve svém jádře obsahuje cca 380 ks pružinek. Matrace je vyrobena pro dosažení vysokých kvalit ze dvou typů antibakteriálních pěn, které se liší svou tuhostí. Aby měla matrace zaručenu dlouhou životnost a spaní na matraci a lůžku bylo s co nejvyšší možnou hygieničností, jsou obě lehací plochy opatřeny děrováním. Tím matrace dobře odvádí teplo a vlhkost, která vzniká při kontaktu těla s povrchem matrace.

Jádro je opatřeno separačním úpletem, který lépe odvádí vlhkost a usnadňuje navlékání potahu.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace: 21cm. Tuhost ( 1 měkká - 6 tuhá): 4-5.

Specifikace použitých pěn:
  • antibakteriální pěna (gramáže 32 kg/m3 )
  • antibakteriální pěna (gramáže 40 kg/m3 ).
POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a rošty: pevné laťové a s bočním výklopem.

Prodloužená záruka: 7 let.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Rádi poradíme.

Hmotnost matrace: 18 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz