Dvoulůžko Salina Basic - VÝPRODEJ

Výrobce: AHORN

Kód: 101205

Kategorie: AKČNÍ sety postelí, roštů, aj.

Dostupnost: Skladem

VÝPRODEJ - velmi oblíbená manželská postel z kvalitního lamina tl. 38 mm. Levitující vzhled zaručuje vzdušnost postele i úložného prostoru. Rozměr: 180 x 200 cm. Polohování výšky roštu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Lamino
14 900

Popis

VÝPRODEJ - výjimečná manželská postel SALINA Basic levitujícího vzhledu je ve výprodeji pouze v barevném provedení, které je zobrazeno na přiloženém obrázku. Nabízeno je za velmi zajímavou cenu a to s další možností SLEV na výklopné lamelové rošty do postele a matrace, se kterými bude manželská postel vzhledově i pocitově neodolatelná. K osobnímu vyzkoušení je postel připravena na prodejně na Stránského 2a, 616 00 Brno - Žabovřesky.

Velkou výhodou této manželské postele je možnost přenastavování výšky uložení roštu do postele a to až do výšky 415 mm od země. Korpus dvoulůžka je vyroben z LTD tloušťky 38 mm. To, co dělá toto dvoulůžko odlišným od jiných dvoulůžek, je jeho čelo, které je vyrobeno z okrasných lišt síly 38 mm a je pro větší stabilitu přišroubováno k rámu postele. Díky tmavší barvě lamina je možné manželskou postelí oživit širokou škálu ložnic. Typově se tato velká manželská postel hodí nejen ke komodámšatním skříním nebo nočním stolkům a policím z lamina.

Příplatkové položky:
Rozměry dvoulůžka:
  • ložná plocha lůžka: 180 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d): 188,50 x 217 cm (pro lůžko 180 x 200 cm)
  • výška uložení roštu: 345 - 415 mm
  • síla LTD: 38 mm.

Dodáváno – v demontovaném stavu v 9 ks krabic. Podrobný návod výrobce přiložen. Dodáváno včetně středové příčky a spojovacího materiálu.

Pozn.: CENA lůžka bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz