Anatomický polštář Orange

Výrobce: UNAR

Kód: 100056

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Skladem

Anatomický měkký polštář z Bio pěny. Zmírňuje tlak na šíji a ramenní svaly. Vzdušný a prodyšný díky reliéfnímu povrchu. Určen pro náročnější z nás. Pratelný potah PECORELLE. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 570

Popis

Anatomický polštář ORANGE je díky svému reliéfnímu povrchu a použitým velmi kvalitním materiálům určen pro ty z nás, kteří vyžadujeme nejen pohodlí a dostatečnou oporu šíje a ramenních svalů, ale také "něco" navíc. Tím něčím navíc myslíme nejen pozitivní dopad na naše zdraví, kdy dochází k efektivnímu uvolňování svalstva šíje a ramen, ale také to, že reliéfní povrch polštáře z přírodní Bio pěny zvyšuje vzdušnost a prodyšnost, takže se během spánku méně potíme. Velmi důležitý je také kontakt s potahem, který je díky příměsi ovčího rouna (potah PECORELLE) výrazně příjemnější a je součástí ceny polštáře. Přejeme příjemné spaní na posteli s matrací, která půjde ruku v ruce s kvalitami anatomického polštáře.

Potah PECORELLE:
  • pratelný na 60°C
  • snadno snímatelný.

Rozměry polštáře (š x d x v): 75 x 45 x 13 cm. Výška jádra činí 11 cm.

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář