Anatomický polštář VIRGO

Výrobce: AHORN

Kód: 101483

Kategorie: Anatomické

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

NOVINKA - středně tuhý anatomický polštář s chladivým efektem (ochlazuje o 3-4 °C). Zmírňuje tlak na šíji a ramenní svaly. Odvádí vlhkost. Rozměry (š x d x v): 60 x 39 x 11 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 870

Popis

Středně tuhý anatomický polštář VIRGO je díky svému reliéfnímu povrchu a použité paměťové pěně nové generace VISCOOOL® s chladivým efektem velmi speciálním typem polštářku, který nepodporuje pocení v teplých letních dnech. Narozdíl od běžným paměťových pěn snižuje  paměťová pěna zahřátí polštáře o 3 - 4 °C a také díky podélným prořezům odvádí vlhkost, která vzniká během spánku. Polštář je tak určen pro všechny ty, kteří vyžadují nejen pohodlí a dostatečnou oporu šíje a ramenních svalů, ale také "něco" navíc.

Díky zdravotně nezávadné pěně je polštářek vhodný i pro děti do 3 let věku - potvrzeno certifikátem OEKO-TEX třídy 1. Přejeme příjemné spaní.

Materiál polštáře:
  • viscoelastická pěna 55 kg/m3, odpor proti stlačení 13.
Potahy k výběru:
  • typ 1 - GALAXI:
    • snímatelný a pratelný na 30°C
  • typ 2 - TERRI:
    • snímatelný a pratelný na 40°C.

Rozměry polštáře s chladivým efektem (š x d x v): 60 x 39 x 11 cm.

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důverou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Záruka: 5 let.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz