ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Barová židle HOKER látka - BUK

Výrobce: STIMA

Kód: 100873

Kategorie: Barové židle

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

NOVINKA 2023 - Barová židle z bukového masivu a čalouněným sedákem vhodná do domácností i zátěžových provozů. Barva: BUK přírodní / BÍLÝ lak. Mnoho čalounických látek. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
2 868

Popis

Moderní a vkusně elegantní barová židle HOKER látka - BUK je vyrobena z kvalitního bukového masivu. Díky masivní dřevěné konstrukci a možnosti výběru dvou barevných variant dřeva je nejčastěji objednávaným typem barové židličky, který není těžké sladit s rozličnými interiéry. Čalouněný sedák barové židle pozvedá komfort i při delším sezení. Židlička je vhodným doplňkem nejen do obývacích pokojů a kuchyňských koutů, ale také do barů, restaurací a kaváren a jiných prostor, ve kterých se u barových pultů druží skupinky lidí.

Tento typ barové židličky HOKER buk je vyráběn i v dalších typech: masivní sedák / dubová barová židle s masivním i čalouněným sedákem

Materiál: bukový masiv v přírodním odstínu a nebo provedení kostry BÍLÝ lak / čalouněný sedák - mnoho barevných prvedení.

Rozměry barové židle (v x hs x vs x šs): 107 x 40 x 72 x 43 cm. Váha židle: 8 kg/ks.
(vysvětlivka: v= výška / hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Nosnost židle: 130 kg.

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (zakoupit lze i po 1 ks). Celková váha 16 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně osedět a objednat.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz