Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka MV161

Výrobce: BRADOP

Kód: 102492

Kategorie: Botníky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Praktická borovicová skříňka s nožkami do předsíní, pokojů, aj.. Materiál: borovicový masiv s vodním lakem. Rozměry (š x h x v): 85 x 40 x 60 cm. Hmotnost: 18,5 kg. Záruka: 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 111

Popis

Skříňka MV161 je typově nižší skříňkou, do které můžeme uložit nejen boty nebo čistící prostředky, apod., ale i cokoliv jiného, co nechceme z jakéhokoliv důvodu mít volně ložené. Na skříňku je možné si sednout při nazouvání i vyzouvání bot, takže pro nás bude praktickým doplňkem do předsíní a verand, popř. vstupních hal. Velkou výhodou jsou i nožky skříňky, takže bude dýchat i prostor pod skříňkou. Materiálově je skříňka vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi kouzlo přírodních materiálů a jejich vůni. Své uplatnění může skříňka najít i v dětských pokojích nebo na chatách a chalupách.

Materiál a provedení skříňky:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • nožky
  • povrchová úprava masivu - přírodní vodní lak.

Rozměry skříňky (š x h x v): 85 x 40 x 60 cm.

Skříňku můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 18,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz