Výklopný botník CUBE D311

Výrobce: BRADOP

Kód: 100646

Kategorie: Botníky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Vzhledově velmi příjemný výklopný praktický botník z laminované desky. Vhodný do předsíní, vstupních hal a kanceláří. Rozměry (š x h x v): 60 x 34 x 60 cm. Sestavu možné zavěšit na zeď. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 912

Popis

Praktický a rozměrově přijatelný botník s výklopným mechanismem CUBE D311 má svou přidanou hodnotu nejen ve svém vzhledu, ale především v tom, že jej lze zkombinovat s dalším nábytkem od stejného výrobce. Tím si můžeme navrhnout svoji vlastní předsíň a udělat z ní jednu velmi hezkou designovou předsíňovou sestavu. Tu je navíc možné zavěsit i na zeď, pokud nemáme na podlaze dostatek odkládací plochy pro veškeré kousky nábytku. Botník je vyroben z laminované a MDF desky, která je ohraněna ABS hranami v dřevodezénu. Ne vždy stačí do jedné domácnosti pouze jeden jediný botník, takže si jich objednejte tolik, aby každá z bot měla své místo. Ať botník věrně slouží co nejdéle.

Materiál výklopného botníku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • MDF deska
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry botníku (š x h x v): 60 x 34 x 60 cm.

Pozn. výrobce: Skříňku lze díky prvkům 60 x 60 cm zavěsit na zeď předsíně nebo vstupní haly.

Botník a jiné kusy nábytku můžeme snadno a jednoduše sladit s celým vybavením bytu, pokud budeme vybírat výrobky od jednoho výrobce. V nabídce jsou  např. různé typy skříní, jídelníchpracovních stolůžidlí nebo konferenčních stolků.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz