ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Chránič matrace Fix

Výrobce: UNAR

Kód: 100060

Kategorie: Chrániče matrací

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Chránič matrací značky UNAR, lze objednat pouze s matrací. Matrace i chránič musí být osazeny krytým zdrhovadlem k vzájemnému spojení. Teplota praní dle zvolené látky chrániče. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 845

Popis

Tento typ chrániče se od ostatních typů chráničů liší tím, že pro spojení chrániče matrace s matrací je nutné, aby na obou těchto dílech byla po celé jejich délce našita oboustranná zdrhovadla. Díky tomuto provedení je spojení matrací s chráničem označováno jako pevné. Chránič matrace FIX je určen pouze pro matrace značky UNAR.

Zdrhovadla jsou vyrobena a našita tak, že nikterak neubírají na komfortu spánku v naší posteli a jsou snadno k odepnutí.

Pratelnost chrániče matrace je dána zvoleným typem látky, lze vybírat z těchto typů:
  • kategorie látek 1: Aloe Vera, Active Silve, Roveretto
  • kategorie látek 2: Cashmere, Purotex, Silver
  • zakázkově lze dodat také v jiných rozměrech, než je uvedeno v konfigurátoru - např. 85x190 cm, 90x195 cm, 120x220 cm, 160x210 cm, aj. - cenu a termín dodání na požádání rádi sdělíme.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 100 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz