ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Chránič matrace Flex

Výrobce: UNAR

Kód: 100061

Kategorie: Chrániče matrací

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Chránič matrace pro připevnění na matraci, zvyšuje hygienu spánku. Vyrovnává teplotní výkyvy při spánku. Pratelný, snadná údržba. Výběr z několika velikostí a druhů. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
1 070

Popis

Chrániče matrací Flex jsou určeny pro ty, kteří chtějí zvýšit pohodu při spánku z hlediska vyrovnání teplot mezi tělem a povrchem matrace. Jedná se o snadný krok ke zvýšení hygieny spánku na lůžku. Chrániče se připevňují na matrace prostřednictvím gumových pásků, čímž jsou k matraci dokonale zafixovány. Odepnutí chrániče je snadné jako jeho připevnění. Údržba je tak velmi snadná. Chrániče lze bez jakýchkoliv problémů prát.

Na výběr jsou chrániče matrace v několika rozměrech a lze volit z těchto kategorií potahových látek:
  • Kategorie 1: Aloe Vera, Active Silver, Roveretto
  • Kategorie 2: Cashmere, Purotex, Silver.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz