Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Dekorační polštář

Výrobce: UNAR

Kód: 100972

Kategorie: Dekorační polštáře

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Rozměrově velký obdélníkový dekorační polštářek ze 100% polyesteru. Potahové látky i s AquaClean efektem pro snadnou údržbu. Rozměr (š x v): 80 x 30 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
945

Popis

Velký obdélníkový dekorativní polštář je určen především jako dekorativní prvek na ozdobu sedacích souprav, pohovek a křesel. Lze jím dozdobit nejen dětské pokoje, ale také hotelové pokoje, recepce a apartmány. Dekorativní polštář je k dostání v několika typech kvalitních potahových látek a to i s velmi  žádaným efektem pro snadné čištění (tzv. Aqua Clean). Použité materiály jsou velmi příjemné na dotek i omak.

Materiál: 100 % polyester.

Rozměry dekorativního polštářku (š x v): 80 x 30 cm.

Údržba polštářku - dle typu zvolené potahové látky.

Český výrobce.

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz