Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Komoda s dvířky CASPER C118

Výrobce: BRADOP

Kód: 100576

Kategorie: Dětské komody

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Barevná komoda s dvířky a policemi do dětského pokoje. Rozměry (š x h x v): 100 x 45 x 94 cm. Materiál: lamino a voština. Lze doplnit skříněmi, psacími stoly v podobném designu. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 995

Popis

Potřebujeme-li v dětském pokoji co nejvíce úložného prostoru, může být právě tato komoda s dvířky vhodnou volbou, neboť je dlouhá 100 cm a její vnitřní prostor je rozdělen na dvě samostatné části. Jednotlivé police lze v případě potřeby nastavit tak, jak sami potřebujeme. Komoda je vyrobena z kvalitní voštiny a lamina tl. 18 mm. Vzhledově se hodí k dalším typům dětských skříní, psacích stolůdětských postelí v nabídce.

Materiál komody:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • voština 38 mm
  • hrany ABS v dřevodezénu.

Rozměry komody s dvířky (š x h x v): 100 x 45 x 94 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz