ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Lucida II 14

Výrobce: AHORN

Kód: 100318

Kategorie: Dětské matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tvrdá kvalitní sendvičová matrace s prořezy a zpevňující deskou pro správné držení páteře. Vhodná pro děti a juniory. Výška 14 cm. Nosnost 110 kg. Dobrý poměr cena x vlastnosti. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
5 080

Popis

Tvrdá matrace LUCIDA II 14 nižší výšky je cenově výhodným typem sendvičové matrace, která je vhodná především díky poměru cena / kvalita / vlastnosti pro naše děti a juniory a to především proto, že potřebují ke svému správnému kosternímu vývoji pevnou oporu páteře. Cenu matrace nejvíce oceníme v případech, kdy dojde k většímu znečištění matrace a je nutné matraci vyměnit, což se může stát během růstu dětí častěji. Jedině tak bude zachována co nejvyšší možná hygiena lůžka, neboť matrace samy o sobě nelze prát a čistit do nekonečna. Matrace je také vhodná a často pořizována pro občasné přespávání na chatách a chalupách. Cena nikterak neubírá na kvalitě matrace, která poskytuje velmi dobrou oporu pro kosterní systém pro všechny spáče a tím zaručuje i pohodlné spaní.

V jádru matrace se zpevňující deskou jsou navíc vytvořeny speciální provětrávací prořezy, které zaručují kvalitní prodyšnost matrace a tím i lépe odvádí teplo vznikající při spánku na lůžku.

Nosnost matrace 110 kg. Výška matrace: 14 cm.

Potah matrace:
  • typ MiniMitch – speciální a velmi kvalitní
  • pratelný na 60°C, snadno snímatelný (4-stranný zip rozepínatelný po celém obvodu, dělitelný na 2 části).

Doporučení – vhodná pro pevné podložky a pro rošty: pevné laťové a lamelové, s bočním výklopem.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz