ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň dvoudveřová CASPER C106

Výrobce: BRADOP

Kód: 100866

Kategorie: Dětské skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Barevná dětská velmi prostorná dvoudvéřová skříň na oblečení. Materiál: laminovaná deska a voština. Rozměry (š x h x v): 93,6 x 50 x 184 cm. V barvách pro holčičky i chlapečky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
7 665

Popis

Svým provedením a konstrukcí výjimečná dětská dvoudvéřová skříň CASPER C106 patří do velmi hezké dětské kolekce nábytku CASPER, kterou lze zařídit celý dětský pokoj a mít jej tak sladěn do nejmenších detailů a to jak barevně, tak velikostně. Svou velikostí nabízí dostatek prostoru pro uložení dětského oblečení, ale i čehokoliv jiného. Materiálově je skříň vyrobena z laminované desky a voštiny. K otvírání skříně slouží moderní a elegantní chromové úchytky. Nabízena je v několika barevných provedeních, takže je vhodná jak pro holčičky, tak i chlapečky.

Materiál skříně dvoudvéřové:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 2 mm
  • voština tl. 38 mm - vrchní deska skříně
  • moderní chromové úchytky (satin).

Rozměry dětské skříně (š x h x v): 93,6 x 50 x 184 cm.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Skříň lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komody, dětské židličky, dětské postele, aj..

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz