ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň zásuvná CASPER C180

Výrobce: BRADOP

Kód: 100782

Kategorie: Dětské skříně

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově velká dětská skříň zásuvná. Z kolekce dětského nábytku CASPER. Materiál: laminovaná deska, voština, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 93,6 x 50 x 184 cm. Hmotnost: 79 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
8 093

Popis

Na úložný prostor bohatá dětská skříň zásuvná CASPER C180 je místo klasického otvírání dveří opatřena zásuvným mechanismem, čímž není tak náročná na prostor kolem ní. I díky barevnému provedení skříně patří mezi oblíbené doplňky dětských pokojů, do kterých se vejde velké množství dětského oblečení. Vyrobena je z laminované desky a voštiny, proto tvoří stabilní prvek, který může sloužit tak dlouho, dokud bude svou barevností naše děti bavit. Lze ji velmi dobře sladit s dalšími typově podobnými skříněmi ze sestavy CASPER, do které oprávněné patří.

Materiál skříně zásuvné:
  • laminovaná deska tl. 18 mm, voština tl. 38 mm, ABS hrany v dřevodezénu
  • voština tl. 38 mm - vrchní deska
  • hrany ABS v dřevodezénu - tl. 2 mm
  • bez úchytek.

Rozměry dětské skříně (š x h x v): 93,6 x 50 x 184 cm.

Hmotnost: 79 kg.

Skříň lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komody, dětské židličky, dětské postele, aj..

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz