Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka na boxy C119

Výrobce: BRADOP

Kód: 100575

Kategorie: Dětské skříně

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Dětský pultík s výsuvnými šuplíky s možností doplnění o boxíky s kolečky. Rozměry (š x h x v): 120 x 45 x 74 cm. Materiál: lamino a voština. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 165

Popis

Je v dětském pokojíku už dětská skříň a dětská komoda a stále máme nedostatek prostoru pro uložení všech věcí a hraček? Možná právě tento pultík bude tím správným řešením, neboť je možné jej ve spodní části doplnit o další úložné prostory v podobě boxíků. Boxy jsou opatřeny kolečky pro snadnější výsuv z podpultíku, takže s ním mohou pohodlně manipulovat děti, aniž by potřebovaly asistenci nás dospělých. Dětský pultík je vyroben s výsuvnými šuplíky, takže se do něho může schovat i řada dětských pokladů.

Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, hrany ABS 2 mm, voština 38 mm.

Rozměry pultíku (š x h x v): 120 x 45 x 74 cm.

Pozn.: Boxy vhodné pro tento dětský pultík: box C120 a box C050.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce. 

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz