ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Psací stůl sklápěcí UNIVERZALNI C130

Výrobce: BRADOP

Kód: 100567

Kategorie: Dětské stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi hezký barevný sklápěcí psací stůl se zásuvkami. Zásuvky lze umístit do levé nebo pravé části stolu. Materiál lamino tl. 18 mm. Rozměry stolu (š x h x v): 120 x 60 x 75 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 677

Popis

Tento tvarově i barevně velmi hezký sklápěcí psací stůl je vhodný do dětských pokojů především pro ty nejmenší školáky, kteří potřebují k psaní domácích úkolů více, než nabízí klasický rovný psací stůl. Nesporným plusem tohoto stolu je také skříňka se dvěma zásuvkami, které je možné umístit do levé nebo pravé části stolu, takže vše nepotřebné může být vždy uklizené. Ať stůl slouží co nejdéle a jsou s ním malí školáci co nejvíce spokojeni.

Na výběr máme u psacího stolu z několika barevných provedení: zelená, růžová a fialová.

Materiál dětského psacího stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 2 mm
  • voština 38 mm.

Rozměry sklápěcího psacího stolu (š x h x v): 120 x 60 x 75 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Dětský počítačový stůl lze doplnit stylově podobným typem nábytku v nabídce (výrobce BRADOP) - dětské komody, dětské židličky, dětské postele, aj..

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz