Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židlička PAYSANE baby

Výrobce: STIMA

Kód: 102030

Kategorie: Dětské židle, dětská křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Oblíbená dětská židlička z bukového masivu s nadčasovým designem. K dostání ve 3 barvách - bílá, modrá, červená. Rozměry (v x vs x šs x hs): 51 x 28 x 27 x 33 cm. Nosnost 155 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
690

Popis

Dětská jídelní židlička PAYSANE baby je velmi oblíbeným typem dětské židličky vysoké kvality, která svým vzhledem, materiálem a opracováním vychází z její velké a často prodávané sestry: jídelní židle PAYSANE (celomasiv, s látkou, s výpletem, barová židlička, barevná, aj.). Materiálově je židlička vyrobena z kvalitního bukového masivu, takže snese i vyšší zátěže, než o něco levnější dětské židličky z borovicového masivu. Pro barevnost dětských pokojíků je židlička nabízena ve 3 pastelových barvách, takže skvěle podtrhují interiér dětského pokojíčku, čekárny u lékaře, ve školkách a školách. Využití židličky je široké a je jen na nás, kam židličku umístíme a kde bude dělat radost. Ať židlička slouží dětem co nejdéle, než ze židličky odrostou.

Materiál dětské židličky:
  • kostra - bukový masiv
  • k dostání v barvách: bianco anilin (bílá) / blu anilin (světle modrá) / rosso anilin (červená).
Rozměry dětské židličky PAYSANE baby:
  • rozměry (v x vs x hs x šs): 51 x 28 x 27 x 33 cm.

Termín dodání: 1-4 týdny. Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vybavení dětského pokoje můžeme doplnit typově podobnými dětskými stolydětskými skříněmi nebo dětskými křesly. Budete-li potřebovat jakkoliv poradit, prosím, ozvěte se.

Nosnost: 155 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz