Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Židle PINO baby

Výrobce: STIMA

Kód: 101531

Kategorie: Dětské židle, dětská křesla

Dostupnost: Skladem

Cenově a vzhledově velmi oblíbená dětská židlička z borovicového masivu. Povrchová úprava: EKOlak. Vhodná ke stolečku PINO BABY. Rozměry (v x vs x šs x hs): 57 x 29 x 30 x 23 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
590

Popis

Dětská židle PINO Baby je velmi oblíbeným typem dětské židličky a to nejen díky příznivé ceně, ale především díky svému designu a přírodnímu vzhledu borovicového masivu, ze kterého je židlička vyrobena. Dětskou židličku je možné doplnit stylově stejným dětským stolečkem PINO baby. Díky EKOlaku, kterým je židlička lakována se hodí do většiny interiérů dětských pokojů nebo kuchyňských koutů. Přejeme nejmenším členům rodiny příjemné posezení.

Materiál dětské židličky:
  • kostra - borovicový masiv s povrchovou úpravou LAK.
Rozměry dětské židličky BABY:
  • rozměry (vs x šs x hs): 29 x 30 x 23 cm
  • výška židle: 57 cm.

Pozn.: Židličky jsou dodávány jako jeden celek a to bez nutnosti další montáže.

Vybavení dětského pokoje můžeme doplnit typově podobnými dětskými stolydětskými skříněmi nebo dětskými křesly. Budete-li potřebovat jakkoliv poradit, prosím, ozvěte se.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz