ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle ATENA masiv - bílá

Výrobce: STIMA

Kód: 101335

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Skladem

DOPRODEJ 2 ks - Celodřevěná vysoce zátěžová jídelní židle z bukového masivu. Barva: bílá. Rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 40 x 46 x 44 cm. Váha 6 kg. Nosnost 155 kg. Záruka 3 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 390

Popis

DOPRODEJ 2 ks (bílé moření) - Vzdušně vyhlížející jídelní židle ATENA masiv bílá je vyráběna v celodřevěném provedení. K výrobě je použit kvalitní bukový masiv, díky kterému je židle použitelná i v zátěžových provozech restaurací, kaváren, barů, jídelen nebo sálů. Pro lepší sladění židle s již existujícím interiérem kuchyňského koutu nebo obývacího pokoje máme možnost volby z několika odstínů moření, které jsou součástí tohoto odkazu. Zakoupením této židle můžeme získat nejen pohodlnou, ale také vysoce zátěžovou židli, která nám může sloužit tak dlouho, dokud nás její vzhled bude bavit.

Materiál židle:
  • bukový masiv s bílým mořením

Nosnost jídelní židle: 155 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 87 x 40 x 46 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Prodloužená záruka 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz