Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle BLAŽENA Z70

Výrobce: BRADOP

Kód: 100873

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Skladem

Vzhledově velmi elegantní židle s čalouněnou opěrkou i sedákem. Zátěžová židle - vhodná do restaurací, kaváren, aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 100 x 44 x 47 x 46 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
1 856

Popis

Velmi hezkým a kvalitním doplňkem pro naše moderní kuchyně a obývací pokoje je jídelní židle BLAŽENA Z70 s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Výrazným prvkem u této židle je prodloužená opěrka až pod úroveň sedáku. Výrobce u této židle nabízí možnost volby řady čalounění i barevných odstínů dřeva ZDARMA. Sezení na židli je velmi příjemné a to i na dlouhodobé sezení.

Materiál kuchyňské židle:
  • bukový masiv s povrchovou úpravou.

Nosnost židle: 120 kg.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 100 x 44 x 47 x 46 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz