Jídelní židle buková BRUNA II Z146

Výrobce: BRADOP

Kód: 102258

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově klasičtější, ale přitom velmi elegantní buková jídelní židle s dýhovanou opěrkou. Pohodlná na sezení. Rozměry (v x hs x vs x šs): 83 x 41 x 45 x 41 cm. Volba barvy moření. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 785

Popis

Konstrukcí velmi stabilní jídelní židle BRUNA II Z146 je vyráběna v nadčasovém designu, který neurazí snad v žádné době. A i právě z tohoto důvodu se židle nabízí v řadě dalších typově velmi podobných provedení a to pod názvy: jídelní židle BRUNA III, jídelní židle BRUNA IIII. Zádová opěrka je vyrobena z dýhy tak, aby ladila se zbytkem židle, který je vyroben z bukového masivu. Židle skvěle doplňuje nejen klasické, ale i velmi moderní interiéry kuchyní a obývacích pokojů. Své místo nachází také v zátěžových provozech restaurací, kaváren, jídelen a hotelových komplexech. Díky možnosti volby odstínu moření dřeva je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. Přejeme klidné a pohodové chvíle při sezení na této židli.

Materiál kuchyňské židle BRUNA II:
  • bukový masiv s povrchovou úpravou
  • opěrka - dýha
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak / přírodní EKOlak.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 4 kg/ks.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 83 x 41 x 45 x 41 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz