Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle buková BRUNA IIII - Z148

Výrobce: BRADOP

Kód: 102278

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Zádovou opěrkou a rozměry sedáku výjimečná buková jídelní židle s dýhovanou opěrkou. Nosnost 120 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 42 x 48 x 48 cm. Volba barvy moření a potah. látky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
2 422

Popis

I tato jídelní židle BRUNA IIII - Z148 je specifická vysokým čalouněným sedákem, ale oproti ostatním typům židlí BRUNA je širší v místě sedáku, ale i zádové opěrky. Opěrka není vsazena do kostry zad, ale je k ní pevně přidělána a přesahuje jí. Sezení na židli je díky čalounění sedáku velmi pohodlné a to i na dlouhé sezení. Zádová opěrka je vyrobena z dýhy tak, aby ladila se zbytkem židle, který je vyroben z kvalitního bukového masivu. Židle díky svému nadčasovému designu skvěle doplňuje nejen klasické, ale i velmi moderní interiéry kuchyní a obývacích pokojů. Své místo nachází také v zátěžových provozech restaurací, kaváren, jídelen a ubytovacích zařízeních. Díky možnosti volby odstínu moření dřeva a dýhy a také výběrem potahové látky dle našeho vkusu je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší. Přejeme pohodové posezení.

Materiál kuchyňské židle BRUNA IIII:
  • bukový masiv s povrchovou úpravou
  • opěrka - dýha
  • čalouněný sedák - v řadě barevných potahových látkách
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak / přírodní EKOlak.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 6 kg/ks.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 87 x 42 x 48 x 48 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 
 
Alternativy židle BRUNA jsou:

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz