Jídelní židle buková JIŘINA Z100

Výrobce: BRADOP

Kód: 102315

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rustikální, velmi elegantní jídelní židle s čalouněným sedákem a opěrkou zad. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 97 x 40 x 49 x 44 cm. Nosnost 140 kg. Váha 7 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
2 032

Popis

Dominantou této jídelní židle je tvarování jejich nožek, díky kterým jídelní židle JIŘINA Z100 patří do kategorie rustikálního nábytku. Vzhled židle určuje i její použití, co se vybavení interiérů týká, proto je ve většině případů kombinována s robustním masivním nábytkem nebo rustikálním nábytkem. Materiálově je židle vyrobena z kvalitního bukového masivu, který máme prostor si nechat namořit do jednoho z odstínů v konfigurátoru. Své místo tak může židle najít nejen v kuchyňských koutech obývacích pokojích, ale také v pracovnách a kancelářích, popř. v luxusnějších restauracích a kavárnách. Výrobce u této čalouněné židle nabízí možnost volby potahové látky, do které bude židle očalouněna. Lze si tak židle snadno doladit s již existujícím interiérem. Příjemné posezení přejeme.

Materiál kuchyňské židle JIŘINA:
  • bukový masiv
  • čalouněný sedák - v řadě barevných provedení a typů látek
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak / přírodní EKOlak.

Nosnost židle: 140 kg. Hmotnost: 7 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 97 x 40 x 49 x 44 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz