Jídelní židle buková MONIKA Z74

Výrobce: BRADOP

Kód: 102307

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Elegantní jídelní židle z kvalitního bukového masivu. Vhodná do domácností, ale také restaurací, kaváren, penzionů,aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 38 x 44 x 40 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 413

Popis

Jídelní židle MONIKA Z74 je charakteristická velmi jednoduchým designem, který ovšem nikterak neubírá na její oblibě. Plusem židle je nejen nízká váha židle, se kterou je následná manipulace snadná i pro menší děti, popř. starší osoby, ale také velmi zajímá cena. Typově se židle hodí do rozličných interiérů místností a to i díky možnosti moření bukového masivu, ze kterého je židle vyrobena. Výškou opěrky je židle vhodná i do menších místností kuchyní a obývacích pokojů, ale také do restaurací, kaváren, jídelen a ubytovacích zařízení. Sezení na židli je pohodlné a to i bez použití podsedáku, kterým si židle často doplňujeme.

Materiál kuchyňské židle MONIKA:
  • bukový masiv
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak / přírodní EKOlak

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 5 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 38 x 44 x 40 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz