Jídelní židle buková SÁRA Z65

Výrobce: BRADOP

Kód: 102301

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Specificky řešenou zádovou opěrkou výjimečná vyšší buková jídelní židle. Rozměry (v x hs x vs x šs): 101 x 44 x 47 x 47 cm. Volba barvy moření a látky. Nosnost 120 kg. Váha 6 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
1 684

Popis

Tvarováním zádové opěrky neokoukaná buková jídelní židle s označením jídelní židle SÁRA Z65 patří k cenově velmi zajímavým typům židlí. Židle svým designem nekopíruje řadu jiných typů židlí a to nejen z naší nabídky kuchyňských jídelních židlí, ale vyjímá se mezi nimi. Materiálově je židle stabilní a pevná a to nejen díky navržené konstrukci, ale také použitému kvalitnímu bukovému masivu. Právě vzhled židle a její parametry oceníme nejen v domácím prostředí kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také v zátěžových provozech restaurací, kaváren a ubytovacích zařízení. Možnost volby odstínu moření dřeva a potahové látky nám dává velkou svobodu ve tvoření konečné podoby židle. Přejeme příjemné a ničím nerušené posezení.

Materiál kuchyňské židle SÁRA - Z65:
  • bukový masiv
  • čalouněný sedák a část zádové opěrky - v řadě barevných potahových látek
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak / přírodní EKOlak.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 6 kg/ks.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 96 x 42 x 46 x 48 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz