Jídelní židle BUNNY

Výrobce: STIMA

Kód: 102221

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Designová jídelní židle s čalouněným sedákem. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 84 x 41 x 46 x 43 cm. Nosnost 130 kg. Vhodná i do zátěž. provozů. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
2 950

Popis

NOVINKA 2020 - Výrobcovou novinkou pro tento rok je také jídelní židle BUNNY ve variantě s čalouněným sedákem, která je určena především pro nás, kteří díky volbě barvy potahové látky, si chceme dotvářet design celé místnosti. I tato jídelní židle je nabízena v provedení s celomasivní konstrukcí a sedákem pod názvem jídelní židle Bunny masiv. Tvarem opěrky je židle velmi specifická a výjimečná a věříme, že si najde místo nejen v klasicky vybavených a zařízených interiérech kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také v těch velmi moderních. Židle je díky vysoké výrobní kvalitě vhodná také do zátěžových prostorů restaurací, kaváren, divadel a jídelen. Odstín a tím i finální podobu židle si určujeme sami volbou odstínu moření masivu. Sezení na židli je díky tvaru opěrky a sedáku velmi pohodlné a příjemné.

Materiál a provedení kuchyňské židle BUNNY:
  • var.1 - bukový masiv
  • var. 2 - dubový masiv
  • možnosti volby potahové látky.

Nosnost židle: 130 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 84 x 41 x 46 x 43 cm. Váha židle: 7 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice. Celková váha 16 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Záruka 2 roky.

Termín dodání: 1-4 týdny / příplatkové látky prodlužují termín dodání na 4-6 týdnů (zakázková výroba).

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz