Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle HUBERTA

Výrobce: BRADOP

Kód: 102091

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA - Svým designem a provedením velmi specifická celočalouněná jídelní židle s područkami. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 92 x 48 x 52 x 61 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
Látky
4 039

Popis

NOVINKA 2020 - Celočalouněným typem jídelní židle s područkami je jídelní židle HUBERTA, která je velmi příjemná na sezení a to nejen u jídla, ale také u kávy a chvil odpočinku. Židle je tak pořizována nejen do domácího prostředí, ale také restaurací, kaváren a hotelových komplexů a pokojů, kde nám záleží na tom, aby se zákazník cítil jako doma. Jídelní židle je vyrobena pro vyšší nosnost z kvalitního bukového masivu, který si můžeme nechat namořit dle odstínů uvedených v konfigurátoru, takže židle skvěle zapadne do tmavších i světlých interiérů. V domácím prostředí nachází své místo nejen v kuchyňských koutech, ale také v obývacích pokojích. Díky široké škále potahových látek máme možnost židli sladit s více či méně kontrastními interiéry.

Materiál a provedení kuchyňské židle:
  • bukový masiv s povrchovou úpravou
  • celočalouněný sedák a záda
  • opěrka na ruce s čalouněním.

Nosnost židle: 120 kg.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 92 x 48 x 52 x 61 cm. Výška područek: 54,5 cm. Hmotnost židle: 10 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do kartonových krabic. Celková váha balení je tak cca 21 kg.

Jídelní židle a jídelní stoly máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a, kde velmi rádi uvítáme každého, kdo má rád kvalitní české a slovenské výrobky. Na prodejně máme k dispozici také vzorníky látek a moření dřeva.

Dodání: 2-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz