ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle MILA

Výrobce: STIMA

Kód: 102021

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi pohodlný typ moderní jídelní židle s čalouněnou opěrkou i sedákem. Materiál: bukový masiv. Vhodná i pro zátěžové provozy. Váha 6 kg. Nosnost 120 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
2 754

Popis

Vzdušně vyhlížející jídelní židle MILA s nadčasovým designem je vyráběna v provedení s čalouněnou opěrkou i sedákem. Sezení na židli je velmi pohodlné a příjemné a  to i díky široké kostře. K výrobě je použit kvalitní bukový masiv, díky kterému je židle použitelná i v zátěžových provozech restaurací, kaváren, barů, jídelen, sálů, aj.. Pro lepší sladění židle s již existujícím interiérem kuchyňského koutu nebo obývacího pokoje máme možnost volby z několika odstínů moření, které jsou součástí tohoto odkazu. Příjemné stolování přejeme.

Materiál židle: bukový masiv v řadě barevných provedeních.

Nosnost jídelních židlí MILA: 120 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 93 x 42 x 45 x 47 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám vyzkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Termín dodání: 1-4 týdny (látky MYSTIC) / zakázková výroba (ostatní typy látek) 4-6 týdnů.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz