Jídelní židle MINI 49K

Výrobce: STIMA

Kód: 102010

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Lehká, konstrukčně stabilní stohovatelná jídelní židle s čalouněným sedákem. Do zátěžových provozů. Bukový masiv. Nosnost 130 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 83 x 46 x 48 x 47 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
3 090

Popis

Je-li praktičnost a stohovatelnost židle jedním z důležitých faktorů pro náš výběr, tak možná právě tento typ designové jídelní židle MINI 49K s čalouněným sedákem by mohl být tou správnou volbou. Židle má příjemně hluboký očalouněný sed, lehkou a stabilní konstrukci, takže její stohování není nikterak fyzicky náročné. K výrobě židle je použit kvalitní bukový masiv a díky minimálnímu objednacímu množství je židle určena do zátěžových provozů restaurací, kaváren, barů, jídelen, sálů, aj.. Pro lepší sladění židle s již existujícím interiérem místnosti máme možnost volby z několika odstínů moření a barev potahových látek, které jsou součástí tohoto odkazu. Přejeme všem hostům spoustu příjemných chvil strávených na této kvalitní jídelní židli.

Minimální objednací množství: 10 ks (ve stejném odstínu moření a látce).

Nosnost jídelních židlí MINI 49K: 130 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 83 x 46 x 48 x 47 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám vyzkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Termín dodání: 4-6 týdnů.

Pozn. expedice: židle jsou již zkompletovány z výroby a pouze se vyndají z přepravní kartonové krabice.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz