Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle NANCY dub / kůže

Výrobce: STIMA

Kód: 102044

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Oblíbená dubová jídelní židle s čalouněným sedákem a opěrkou z kvalitní pravé KŮŽE. Rozměr (v x hs x vs x šs): 98 x 41 x 47 x 47 cm. Nosnost: 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
2 350

Popis

NOVINKA 2020 - Pro velkou oblibu jídelní židle NANCY, která je nabízena v koženkovém čalounění sedáku a opěrky, byla na trh uvedena v roce 2019 její vyšší třída s názvem: jídelní židle NANCY dub / kůže. Židle je oproti původní verzi vyráběna s kostrou z dubového masivu a čalouněna je, jak vyplývá z názvu židle, kvalitní pravou kůží. Menší nevýhodou této židle je její dostupnost ve 2 barevných variantách kůže (bílá, tmavě šedá), takže sladění s již existujícím interiérem nemusí být úplně snadné. Židle je pořizována nejen do domácího prostředí kuchyňských koutůobývacích pokojů, ale také do restaurací, kaváren, zasedacích místností, aj.. Sezení na obou variantách jídelní židle NANCY velmi pohodlné a příjemné.

Materiál jídelní židle:
  • dubový masiv
  • čalouněný sedák a opěrka - pravá kůže (bianco / marrone)
  • přiznané prošití.

Nosnost: 120 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 98 x 41 x 47 x 47 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice. Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám osedět nejen židle, ale také křesla a sedací soupravy, které máme vystaveny.

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz