ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle PINO S látka - borovice

Výrobce: STIMA

Kód: 100460

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2023 - Elegantní jídelní židle z borovicového masivu s čalouněným sedákem. Povrchová úprava - EKOlak. Rozměry (v x hs x vs x šs): 92 x 43 x 47 x 44 cm. Nosnost 110 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 889

Popis

Vzhledově velmi zajímavá a moderní jídelní židle PINO S - borovice s čalouněným sedákem je vyrobena z kvalitního borovicového masivu s povrchovou úpravou Ekolakem, takže dává vyniknout přírodnímu vzhledu dřeva. Čalouněný sedák nám zpříjemní i delší sezení na židli. Typově se židle hodí převážně k borovicovým jídelním stolům a borovicovému nábytku (borovicové komody, aj.), se kterými tvoří velmi vkusný celek. Jídelní židle se svým provedením hodí do klasičtějších, ale i velmi moderních interiérů a to jak kuchyňských koutůobývacích pokojů, ale také na chaty, chalupy nebo do penzionů a apartmánů. Přejeme příjemné posezení.

Materiál jídelní židle:
  • borovicový masiv
  • povrch - přírodní EKOlak
  • čalouněný sedák.
Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 92 x 43 x 47 x 44 cm. Váha židle: cca 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Jídelní židle PINO S se typově hodí např. k borovicovým stolům uvedeným níže:

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Jídelní židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám vyzkoušet nejen je, ale také např. křesla a sedací soupravy.

Nosnost: 110 kg.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz