Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle PINO taburet

Výrobce: STIMA

Kód: 101612

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Cenově velmi oblíbený typ taburetu. Materiál: kvalitní borovicový masiv. Rozměry (š x h x v): 31 x 31 x 45 cm. Váha: 5 kg/ks. Nosnost 120 kg. Povrchová úprava - EKOlak. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
590

Popis

Taburet PINO patří k váhově velmi dobře přenositelným typům sezení, které je vhodné nejen pro dospělé, ale i pro naše děti. Své místo si tak najde nejen v kuchyňských koutechdětských pokojích, ale také na chatách a chalupách. Příznivá cena taburetu je dána použitým materiálem, kterým je kvalitní borovicový masiv. Stoličku lze doplnit stylově stejnými kousky nábytku, kterými jsou např. jídelní stůl PINO, židlička PINO baby, aj. v naší nabídce. Příjemné posezení přejeme.

Nosnost stoličky: 110 kg.

Provedení a materiál taburetu PINO:
  • borovicový masiv s EKOlakem.
Rozměry židle (š x h x v): 31 x 31 x 45 cm. Váha stoličky: 5 kg/ks.
(vysvětlivka: h = hloubka sedáku / v = výška sedáku od země / š = šířka)

Jídelní židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám podívat a vyzkoušet si nejen posezení na židlích a sedacích soupravách, ale také rozdílné tuhosti matrací nebo polohovatelní roštů.

Dodání: 1-4 týdny. Dodáváno vcelku bez nutnosti jakékoliv montáže.

Záruka 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz