ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle SIENA

Výrobce: STIMA

Kód: 100903

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi stabilní jídelní židle s čalouněným sedákem. Záruka 3 roky. Vhodná i do zátěžových provozů. Nosnost 155 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 90 x 41 x 47 x 44 cm. 3 odstíny dřeva. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 430

Popis

Jídelní židle SIENA vyniká v řade interiérů a to díky jejímu jemnějšímu vzhledu a možnosti objednat si ji v celomasivním provedení. U výběru kuchyňský stolů jsme poněkud limitováni, neboť můžeme vybírat ze 3 základních barev dřev, což ale nikterak neubírá na oblíbenosti této židle. Pořizována je nejen do kuchyňských koutů a obývacích pokojů, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren a jídelen. 6idli lze velmi dobře sladit s řadou jídelních stolů v naší nabídce a to např. s jídelním stolem SLIM nebo jídelním stolem SOFT. Sezení na židli je velmi pohodlné.

Nosnost 155 kg.

Materiál kuchyňské židle:
  • bukový masiv ve 3 barevných provedeních - dle odkazu.
Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 90 x 41 x 47 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Jídelní židle a kuchyňské stoly různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám vyzkoušet nejen je, ale také např. křesla a sedací soupravy.

Termín dodání: 1-4 týdny / příplatkové látky (zakázková výroba): 4-6 týdnů.

ZÁRUKA: 3 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz