ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle TIMO

Výrobce: STIMA

Kód: 101477

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Svým tvarem speciální designová jídelní židle s čalouněným sedákem i opěrkou. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 40 x 46 x 44 cm. Váha: 6 kg/ks. Nosnost 120 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 738

Popis

ŽIDLE TIMO VYŘAZENY

Vzhledově velmi vzdušný typ jídelní židle TIMO s čalouněným sedákem a opěrkou na záda je pořizována díky své ceně převážně do rodinných domů nebo bytů a to jak do kuchyňských koutů nebo obývacích pokojů. Své místo si židle nachází také ve firemních prostorách, restauracích a kavárnách. Materiálově je židle vyráběna z bukového masivu, který je možné namořit na odstíny, které jsou uvedeny v konfigurátoru. Čalounění židle si můžete vybrat dle svých představ a vkusu.

Materiál židle:
  • bukový masiv s možností volby moření dřeva
  • čalounění Ambra v 5-ti odstínech. 

Nosnost jídelní židle Timo: 120 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 93 x 40 x 46 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Záruka 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz