Jídelní židle VIOLA masiv

Výrobce: STIMA

Kód: 102222

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Celomasivní jídelní židle z bukového masivu. Rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 41 x 47 x 45 cm. Nosnost 130 kg. Záruka 2 roky. Vhodná i do zátěžových provozů. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
2 190

Popis

NOVINKA 2020 - Vzhledem k velké oblibě židle s čalouněným sedákem s názvem jídelní židle VIOLA, kterou máme v nabídce již několik let, byla výrobcem pro tento rok připravena její alternativa v provedení s masivním sedákem pod názvem jídelní židle VIOLA masiv. Židle z bukového masivu je velmi elegantní a hodí se nejen svou výškou, ale především svým vzhledem do více či méně moderních interiérů místností, které skvěle oživuje. Jídelní židle si nachází své místo nejen v kuchyňských koutech a obývacích pokojích, ale také v zátěžových prostorech restaurací, kaváren, divadel a jídelen. máme možnost volby z řady odstínů potahových látek a z několika odstínů moření, které jsou součástí tohoto odkazu. Sezení na židli je díky tvaru opěrky a sedáku velmi pohodlné a příjemné, takže se na ní dá sedět nekonečně dlouho .).

Materiál a provedení kuchyňské židle VIOLA masiv:
  • bukový masiv
  • možnost volby moření dřeva.

Nosnost židle: 130 kg.

Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 93 x 41 x 47 x 45 cm. Váha židle: 7 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice. Celková váha 16 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Záruka 2 roky.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz