Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Stolička PINO

Výrobce: STIMA

Kód: 101595

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově a cenově velmi oblíbený typ stoličky z borovicového masivu. Rozměry (š x h x v): 45 x 31 x 26 cm. Váha: 4 kg/ks. Nosnost 110 kg. Povrchová úprava - EKOlak. Český výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
690

Popis

Přenosná stolička PINO je typem sezení, které si můžeme s sebou vzít kamkoliv, kde je v tu danou chvíli třeba, proto je stolička vhodná i pro nejmenší členy naší rodiny. Příznivá cena stoličky je dána použitým materiálem, kterým je kvalitní borovicový masiv. Stoličku lze doplnit stylově stejnými kousky nábytku, kterými jsou např. jídelní stůl PINO, židlička PINO baby, aj. v naší nabídce. Pořizována je nejen do kuchyňských koutů, dětských pokojů, ale také na chaty a chalupy. Příjemné posezení přejeme.

Nosnost stoličky: 110 kg.

Provedení a materiál stoličky PINO:
  • borovicový masiv s EKOlakem.
Rozměry židle (š x h x v): 45 x 31 x 26 cm. Váha stoličky: 4 kg/ks.
(vysvětlivka: h = hloubka sedáku / v = výška sedáku od země / š = šířka)

Jídelní židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám podívat a vyzkoušet si nejen posezení na židlích a sedacích soupravách, ale také rozdílné tuhosti matrací nebo polohovatelní roštů.

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz