Židle buková MARTINA Z96

Výrobce: BRADOP

Kód: 102436

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designová rustikální jídelní židle s čalouněným sedákem a opěrkou zad. Pro luxusní interiéry. Materiál: bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 99 x 40 x 49 x 47 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
2 887

Popis

Rustikální jídelní židle MARTINA Z96 je řešením zádové opěrky prostě a jednoduše jiná nebo dokonce výjimečná. Navržený design velmi vyzdvihuje celkový vzhled této rustikální židle, která nemá minimálně v naší nabídce konkurentku. Pokud hledáme něco navíc, mohli byste to najít právě u této židle. Typově se tato rustikální jídelní židle hodí ke stylově stejnému rustikálnímu nábytku, ale lze jím doplnit i interiéry vybavené masivním nábytkem. Sladění s jakkoliv barevným interiérem by mělo být výrazně snazší a to díky široké škále potahových látek a odstínů moření bukového dřeva. Materiálově je židle vyrobena z kvlaitního bukového masivu. Sezení na židli je velmi pohodlné a to díky čalounění sedáku i opěrky na záda. Své místo si židle najde nejen v kuchyňských koutech a obývacích pokojích, ale také v kancelářích a pracovnách. Nevylučuje se jejich využití také v luxusních restauracích, kavárnách a nebo hotelových pokojích. Ať se pohodlně sedí i Vám.

Materiál kuchyňské židle MARTINA:
  • bukový masiv
  • povrchová úprava - moření masivu s konečnou úpravou EKOlak
  • kvalitní potahové látky v řadě barev a typů.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 6 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 99 x 40 x 49 x 47 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz