Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Židle celodřevěná MILUŠE B161

Výrobce: BRADOP

Kód: 102401

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Klasická borovicová celomasivní jídelní židle s přírodním bezbarvým lakem. Vhodná do penzionů, na chaty, chalupy, aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 45 x 45 x 42 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 464

Popis

Dalším typem klasické borovicové židle je jídelní židle MILUŠE, která potěší všechny, kteří ocení přírodní vůni a vzhled borovicového dřeva. Jídelní židle je nabízena a dodávána s povrchovou úpravou lakováním přírodním bezbarvým lakem, který nechává vyniknout veškeré kresbě borovicového masivu. Tento typ židlí se hodí snad do jakéhokoliv interiéru kuchyňských koutů a obývacích pokojů a to v kombinaci s borovicovými stoly, ale není to podmínkou. Svůj účel splní židle i na chatách, chalupách, v penzionech a řadě jiných ubytovacích zařízeních. Ať židle slouží ke spokojenosti všech.

Materiál kuchyňské židle MILUŠE:
  • borovicový masiv
  • povrchová úprava - přírodní bezbarvý lak.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 5,5 kg.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 93 x 45 x 45 x 42 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz