Dvoulůžko Cameron alto SMRK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100211

Kategorie: Dvoulůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

VÝPRODEJ - Velmi vysoké smrkové dvoulůžko oblíbené mezi námi staršími. Možnost příplatkového moření. Nelze dodat atyp.rozměry. Přenastavitelná výška roštu (max. 460 mm). Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
7 990

Popis

VÝPRODEJ - Výškově velmi nadstandardní a elegantní dvoulůžko CAMERON ALTO je vyrobeno z kvalitního smrkového masivu. Svými parametry je určeno nejen pro všechny z nás, kteří máme rádi vysoce posazené sezení, ale také pro ty, kteří nemají rádi bočnice po celém obvodu postele. Samozřejmostí je přenastavování výšky uložení roštu, které dopomáhá vyššímu uložení matrace i pro ty starší z nás, kteří vyžadujeme co nejmenší zatěžování našich kloubů a svalů. Za příjemnou cenu tak máme možnost zakoupit kvalitní a pohodlné dvoulůžko. Samozřejmostí je možnost moření dřeva do odstínu, který bude co nejvíce ladit s našim interiérem. Vyberte si z odstínů v příloze. Pro ty, kteří mají rádi přirozený vzhled smrkového dřeva je dřevo lakováno v základu ceny dvoulůžka vodouředitelným bezbarvým EKOlakem.

Moření dřeva: za příplatek.

Rozměry manželské postele:
  • ložná plocha lůžka: 180 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d): 188 x 205 cm
  • výška uložení roštu: 380 / 410 / 430 / 460 mm
  • výška čela: hlavová část 103 cm
  • průřez bočnice: 25 x 250 mm
  • průřez nohy – přední: 25 x 155 cm.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Dodáváno včetně středové příčky a spojovacího materiálu.

Pozn.: CENA lůžka bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:
  • úložné prostory: pevné, závěsné / z čelní nebo boční strany na skrytých gumových kolečkách  s výškou 20 cm.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz