Dvoulůžko Filip klasik BUK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100206

Kategorie: Dvoulůžkové postele

Dostupnost: Na objednání

Tvarově velmi oblíbené a často prodávané kvalitní bukové dvoulůžko s možností přenastavování výšky roštu. Rozměr 180x200 cm. EKOlak, moření ZDARMA. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
8 990

Popis

Tvarově velmi příjemné kvalitní dvoulůžko FILIP klasik je vyrobeno z bukového masivu (buk - cink). Díky příznivé ceně je dvoulůžko často prodávaným typem postele a to stejně jako většina typů postelí FILIP. Nenáročný a nadčasový vzhled ladí jak s moderně vybavenými ložnicemi, tak i s těmi, které pamatují menší či větší část našich životů. Mínusem "klasiku" je to, že není možné přenastavovat výšku uložení roštu.

Postel může být vděčným doplňkem našich domovů a sloužit nám díky vysoké kvalitě tak dlouho, dokud nás bude její vzhled bavit.

V základní ceně lůžka je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření bukového dřeva je ZDARMA.

Pro montáž je výrobcem dodáváno kvalitní kování. Jednotlivé šrouby, které jsou použity k montáži nejsou pohledové, jsou umístěny ve vnitřní části lůžka.

Rozměry manželské postele:
  • ložná plocha lůžka: 180 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  188 x 205 cm
  • výška uložení roštu: 270 mm
  • výška čela: hlavová část 74 cm / nožní část 38 cm
  • průřez bočnice: 30 x 200 mm
  • průřez nohy: 30 x 155 mm.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení.

Pozn.: CENA lůžka bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Poptávkový formulář